Konta bankowe z nagrodami

Konto bankowe to dzisiaj podstawowe narzędzie klientów banków (na. Przelewy, doładowania konta, inwestycje, karty kredytowe, szybkie pożyczki to coś, dzięki posiadaniu konta bankowego jest możliwe. Każdy z nas posiada konto w banku, ale czy jesteśmy z niego w pełni zadowoleni? W ostatnim czasie bardzo wielu klientów decyduje się na konta bankowe z prezentem. Banki proponują 200 zł, telefon, tablet, notebook i inne urządzenia mobilne dołączone do kota. Jednak czy zawsze możemy liczyć na taki prezent? Okazuje się, że nie.

Banki zachęcają klientów do skorzystania ze swoich usług wieloma sposobami. Dzisiaj każdy chce posiadać tablet czy nowy komputer lub ebook. Dlatego też często widzimy konta z prezentem. Zobaczmy co kryje się pod taką niespodzianką. Przede wszystkim warto dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji, która zazwyczaj trwa do danego dnia. Oferta nadal trwa, ale tablet mogliśmy otrzymać miesiąc temu? Tak też się zdarzało. Na rynku mogliśmy podziwiać zwłaszcza ofertę Idea Banku, który proponował „Konto z tabletem” dla przedsiębiorców. Na tablet mogli liczyć klienci, którzy otrzymują na założone konto bankowe 1000 zł miesięcznie przez cały okres promocji za jednym razem, wydają za pośrednictwem karty płatniczej minimum 500 zł miesięcznie. Ważne jest również to, aby wypełnić odpowiedni wniosek promocyjny – inaczej nie będziemy brani pod uwagę w promocji. Podobno jednak transakcje firmowe praktycznie można też realizować przy użyciu konta osobistego: http://pamietnikwindykatora.pl/konto-osobiste-jako-firmowe/ a konta osobiste są tańsze w użytkowaniu od kont firmowych.

Konta bankowe z prezentem do tej pory proponowały banki takie jak mBank, ING Bank Śląski, Millennium Bank, Getin Bank, Alior Bank oraz wspomniany już Idea Bank. Warto się zastanowić, czy gra jest warta świeczki. Ile warte jest urządzenie proponowane przez bank? Ile będzie kosztować nas prowadzenie konta jeśli nie spełnimy warunków promocji? Bardzo często koszta prowadzenia konta oscylują w granicach 20 złotych, jeśli nasza wpłata będzie wynosić mniej niż 1000 zł lub też wydamy mniej niż 500 zł korzystając z karty płatniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *